top of page
truck-with-web-02.jpg

Zamanında, Güvenilir,
Her Yükte Yanınızda!

Hoşgeldiniz!

AKSON Lojistik A.Ş. ailesi olarak, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir lojistik hizmetleri sunmayı hedefleyen bir lojistik şirketiyiz. Yılların deneyimi ve uzman kadromuzla, lojistik ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde karşılayarak sizlerleyiz.

Geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktayız. Taşımacılık, depolama, dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi gibi lojistik alanlarında uzman kadromuzla, kara-hava-deniz yüklemelerinizde her türlü taleplerinizi karşılayacak özelleştirilmiş çözümler sunarak, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü artırmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

C1607-copy.jpg

 Hizmetlerimiz

taşımacılık-small.jpeg

Taşımacılık

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı
Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı
Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

AKSON Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılığı alanında lider bir hizmet sağlayıcı olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimize en güvenli, hızlı ve etkili taşımacılık çözümlerini sunmak için deneyimli bir ekip ve partner firmamızla Avrupa, Amerika, Uzak doğu ofislerimizle aktif faaliyet gösteriyoruz.

depo-ve-taşımacılık.jpg

Depo ve Dağıtım Merkezi

AKSON Lojistik, müşterilerine etkili ve verimli uluslararası depolama ve dağıtım çözümleri sunan alanında lider bir hizmet sağlayıcı olmayı hedefleyen bir firmadır. Küresel tedarik zincirlerinin optimize edilmesi ve lojistik operasyonların yönetilmesi konusunda uzmanlaşmış olarak, müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve rekabet avantajlarını artırmak için buradayız. 

gümrük-hizmetleri.jpg

Gümrük Hizmetleri

AKSON Lojistik, müşterilerine uluslararası ticarette gümrük işlemlerini kolaylaştıran ve karmaşık süreçleri yöneten profesyonel gümrükleme hizmetleri sunan alanında lider bir hizmet sağlayıcı olmayı hedefleyen bir firmadır. Uzman ekibimiz ve geniş ağımız sayesinde, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve etkili gümrükleme çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

iletişim.jpg

Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page