top of page
partnerlerimiz.png

Partnerlerimiz

Akson Lojistik A.Ş. olarak, küresel tedarik zincirinin etkin bir şekilde yönetilmesi adına; MET Gümrük Müşavirliği A.Ş. ve Shipsland Fulfillment firmasıyla iş birliği içindeyiz. Partnerlerimiz ile deniz, hava ve kara taşımacılığında uzman ve deneyimli kadrolarımızla: gümrük işlemleri, depolama, sigorta ve teknoloji çözümleri gibi farklı hizmetler sunabilmekteyiz. Müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunmanın ve güvenilir bir şekilde işleyiş sağlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

met gümrük logo.png

Met Gümrük Müşavirliği, hem yerel hem de uluslararası alandaki geniş tecrübesi ile mükelleflerine uzun yıllardır önemli dış ticaret işlemlerinde nitelikli müşavirlik hizmetleri sunmaktadır. Bünyesinde, çalışmakta olduğu tüm firma grupları için yönetici ve personelin yanı sıra sektörel tecrübelerini firmaya aktaran alanında uzman müşavirlerin görev aldığı çok sayıda ofis barındırmaktadır.

Met Gümrük, Gümrük Müşavirliği alanında uzun yıllardan bu yana dış ticaret şirketlerine ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda “Dış Ticaret İşlemleri’nin tüm aşamalarında hizmet vermektedir. Met Gümrük teknolojik alt yapısını güçlendirerek gelişimini hızlandırmaktadır.

shipsland logo.png

İhtiyaçlarınız dahilinde; partner firmamız Shipsland Fulfillment’ın deneyimli kadrosuyla yerinden destek sağlayarak;

New Jersey, Guangzhou, Hamburg, İstanbul ve Bucharest depolarımızla hizmet sunmaktayız.

bottom of page